Uzmanfoni Nasıl Çalışır

Güvenli,İnovatif ve kullanıcı dostu arayüzü ile satıcı ve alıcılar arasında hizmet satın alma platformudur.Alıcılar

Kurumunuz için logo,web tasarımı,video tanıtımı veya bir danışman arıyorsanız doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan hizmetler için Uzmanfoni sizin yanınızdadır.

1) İhtiyacınız olan hizmeti nasıl bulursunuz?

Hizmet ararken freelancerların referans, hizmet süresi, puanlama ve müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. Eğer hizmetle ilgili sorunuz varsa, kullanıcıya direk sorabilirsiniz. Ayrıca özel teklif de oluşturabilirsiniz.

3) Proje Takibi

Freelancer arkadaşların ihtiyacı olan bilgi ve dosya paylaşımını yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle hizmet sağlayıcı hizmetinizi belirtilen süreçte tamamlayacaktır.

5) Revize Talep Etme

Hizmet sağlayıcı arkadaşların gönderdiği işle ilgili tatmin olmadıysanız, satıcıya ulaşıp revize talep edebilirsiniz.

2) Detayları Gönderin

En iyi şekilde hizmet almak için freelancer arkadaşa ihtiyacı olan tüm detayları belirtiniz. Ödemeniz hizmetten memnun kalana kadar hesabımızda tutulacaktır.

4) Teklif/Hizmet Süreci

Aldığınız hizmetten memnun kaldığınızda işlem tamamlanacak, satıcı ödemeyi alacaktır. Aldığınız hizmetle ilgili yorum yaparak satıcıya yardımcı olmanızı beklemekteyiz.

6) Satıcıyı Puanlama

Hizmet tamamlandığında satıcı ile ilgili yorum yapabilirsiniz. Diğer müşterilerin hizmet alımına katkıda bulunacaktır.

Satıcılar

Uzmanfonin bilgi,yetenek ve hizmetlerinizi geçici bir gelir elde etmenize yarayan bir platformdur. Müşteri ile ortak bir platformda buluşmanızı sağlar, bu konuda alım ve satımla ilgili güvenliği ve altyapıyı sağlamaktadır.

1) İlan Ekleme

Yetenekleriniz doğrultusunda ilan ekleyebilirsiniz. Müşterilerin sizi seçmesi için açıklayıcı,net ve ekonomik olarak uygun fiyatlandırma yapmanızda fayda vardır.

3) Ününüzü arttırın

Tüm müşterilere kibar ve açıklayıcı olun. Hizmet verirken, size gelecek olan yorumların ve puanları düşünerekten daha yapıcı bir dil kullanmanızı tavsiye ederiz.

2) Hızlı İletişim

Müşteriden gelen talep ve isteklere hızlı ve açıklayıcı cevaplar verin. Müşteri taleplerine daha uygun zamanlama verebilirsiniz. Hızlı ve etkili iletişim kazancınızı arttıracaktır.

4) Proje Teslim Süresi

Hizmet detayınca belirttiğiniz sipariş sürelerine dikkat ediniz. Müşteriler süresi geçen hizmeti iptal edebileceklerini unutmayınız.

Tüm Hakları Saklıdır ©2019. Uzmanfoni.com